Paris - Disneyland Turu 

Bu tur hakkında bilgi almak için hemen irtibata geçin!

PGS ILE 4GECE 5GUN PARIS DISNEYLAND 3* , 4* OTEL VB
06 EYLÜL 2018 - 30 KASIM 2019 tarihleri arası haftasonu kalkışlı
Tur Programı:

 

1.GÜN Ι İSTANBUL - PARİS

Sabiha Gokçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 06.30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1133 sayılı tarifeli seferi ile saat 08.45’de Paris’e uçuş. Yerel saat ile 11.35’de varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi ve Opera Garnier görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι PARİS

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Eyfel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi, Montmarte ressamlar tepesi, Sacre Coeur Bazilikası ve Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara,şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği kenti ışıklar altında görebileceğiniz Paris by night turuna ve 4 Nisan 2015’den itibaren yepyeni bir gösteri ile sizi büyülü bir yolculuğa cıkarak dünyaca ünlü Lido Show turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Eyfel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi, Montmarte ressamlar tepesi, Sacre Coeur Bazilikası ve Notre Dame Katedrali turu : 85 €

Paris by night ve Lido Show: 135 €

3.GÜN Ι PARİS-DİSNEYLAND

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Paris otelimizden ayrılarak Disneyland otelimize hareket. Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sizleri masalsı bir dünyaya götürecek olan Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Walt Disney Film Stüdyoları Parkında ise Aşçı Ratatuy Macerası, kalbinizi durduracak Hollywood Oteli Asansörü,Aerosmith Hız Treni,Stand Şov,Armageddon,Stüdyo tramvay turu gibi keyifli aktiviteler sizleri bekliyor. Disneyland bilet temini konusunda tur rehberimizden yardım alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN Ι DİSNEYLAND

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Disneyland’!ın eğlence dünyasında keyifli birgün geçirmeye devam edebilirler. Bilet temini konusunda tur rehberimizden yardım alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

5.GÜN Ι DİSNEYLAND - PARİS - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1136 sayılı tarifeli seferi ile saat 16:10’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 21:40’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Dahil Olan Hizmetler

PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE SABIHA GOKCEN- PARİS ORLY –SABIHA GOKCEN ARASI UÇAK BİLETLERİ

HAVALİMANI VERGİLERİ, ( 150 EUR )

ZORUNLU SIGORTA (15 €)

3* , 4* OTELDE 4 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,

ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI

PARİS PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,

REHBERLİK HİZMETLERİ

Dahil Olmayan Hizmetler

SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120 € )

YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 YTL )

30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)

PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)

KİŞİSEL HARCAMALAR

YEREL OTORİTER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGİLERİ GECELİK 3-4 EURO

ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)

MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)

ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)(30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(TOURDA TURİZM GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)

DISNEYLAND BILET TEK PARK :90 € KİŞİ BAŞI CIFT PARK 125 € DUR.

Paris - Disneyland Turu

TOP