HAKKIMIZDA

Firmamız sektörde lider bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Misafir memnuniyetini ön planda tutuyor olup, misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için bünyesinde çok sayıda deneyimli personel bulundurmaktadır.

Misyonumuz

Tourda Turizm, sunduğu her hizmete ekibi ile değer katmayı ilke edinmiştir. Kurumsal müşterileri ve uluslararası seyahat şirketleri ile bütünlük içinde, misafirlerine yenilikçi, yaratıcı ve sıra dışı hizmetler sunan seyahat şirketi olmakla birlikte, iştiraki olan Tourda Club ile de yaşamın her alanını kolaylaştıran, onlarca çözüm ortağı firma ile yaptığı anlaşmalar çerçevesinde müşterilerine özel avantajlar sunmayı amaç edinmiş bir şirkettir.

İlkelerimiz

Tourda, misafir odaklılıdır. İç / dış müşterileri, açık ve etkili bir iletişim ile bilgilendirir. Müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında ve problemlerinin çözümünde, kişisel sorumluluk duyar.

Tourda Club

Tourda Club ile size tatil avantajlarına ek olarak, en seçkin spa, vale, tekne, restaurant ve eğlence merkezleri ile havalimani vip lounge kullanımlarında onlarca fırsatı kulup üyelerine sunuyor.

TOURDA TURİZM; 8241 belge numarası ile A sınıfı TURSAB üyesidir.

TOURDA KURUMSAL

Firmamız, yurt içinde tüm bölgelerde 500'den fazla, Dünya'da 100.000 den fazla tesis ile hizmet vermektedir.
Aynı zamanda Türkiye'nin 7 bölgesine düzenlenen kültür turları, dünyanın birçok ülkesi için hazırlanan gezi programları, yurt içi ve yurt dışı için münferit otel seçenekleri, Kıbrıs’ta bulunan en gözde otelleri ile paket tur programları ve Mavi yolculuk programlarını da bünyesinde bulunmaktadır.

Firmamız sektörde lider bir firma olma yolunda misafir memnuniyetini ön planda tutuyor olup,misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için bünyesinde çok sayıda deneyimli personel bulundurmaktadır.

Amacımız; prensiplerimiz ve deneyimlerimiz doğrultusunda, siz misafirlerimizin beklentilerini göz önünde bulundurarak, tüm detaylarıyla zamanın gerisinde kalmadan, her gün kendini yenileyerek, mükemmel hizmeti ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek başarımızı her zaman zirvede tutmaktır.

Çok kısa zamanda turizm sektöründe sağladığı başarıları, kısa sürede ulaştığı geniş müşteri portföyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bugün ülke turizmine ve ekonomisine sağladığı katkının haklı gururunu taşımaktayız.

Tourda Turizm ve onun iştiraki olan Tourda Club; Teknolojik alt yapısını geliştirerek bireysel müşteri hizmetinin yanı sıra, kurumsal yapınıza en uygun şekilde ihtiyacınızın karşılanması amacıyla da hizmet sunmaktadır.

Yurtdışı Otel ve Tur Paketleri

Seçkin ve VIP yurtdışı otellerde konaklama, uçak, karşılama ve transfer hizmetleri ile birlikte ihtiyacınız olan tüm yurtdışı tatil alternatifleri...

Kişiye Özel Turlar

Hayalini kurduğunuz romantik balayı, hayatınızın macera tatili için hazır mısınız?

Yurtiçi Otel ve Tatil Rezervasyonları

Seçkin ve VIP yurtiçi otellerde konaklama, uçak, karşılama ve transfer hizmetleri ile birlikte ihtiyacınız olan tüm yurtiçi tatil alternatifleri…

Gemi Seyahatleri

Tüm Dünya’daki Cruise şirketlerinin yetkili acentasıyız.

TOP