Benelüx - Paris Turu

Bu tur hakkında bilgi almak için hemen irtibata geçin!

THY ILE 7GECE 8GUN BENELUX PARIS 3*4*OTELLER VB
23 KASIM 2018 – 24 ARALIK 2019 tarihleri arası haftasonu kalkışlı
Tur Programı: 
1.GÜN Ι İSTANBUL - LÜKSEMBURG - PARİS 
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07:00'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1353 sefer sayılı uçuşu ile 09:10’da Lüksemburg’a uçuş. Yerel saat ile 11:25’de varış ve Paris’e hareket. Paris’e varışın ardından panoramik Paris şehir turu. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası  otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
2.GÜN Ι PARİS 
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara,şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz.Akşam, dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Paris by night turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize  transfer. Geceleme otelimizde.
3.GÜN Ι PARİS
 
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler.Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletlerevi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. dileyen misafirlerimizde avrupa’nin en buyuk Outlet Alısverış Merkezi turuna katılabilirler. Tur sonrasi otelimize donus serbest zaman. Akşam  dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği  4 Nisan 2015’den itibaren yepyeni bir gösteri ile sizi büyülü bir yolculuğa çıkarak dünyaca ünlü Lido Show turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’ u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz ; Eiffel kulesinin , Opera binasının , Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak izleyebileceksiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
4.GÜN Ι PARİS - BRÜKSEL
 
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları,eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü  Brugges kenti turuna katılabilirler.  Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
5.GÜN Ι BRÜKSEL - AMSTERDAM 
 
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Amsterdam’a hareket. Amsterdam’a varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı,Kraliyet Sarayı,Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Kanallar Gezisi turuna katılabilirler.. Turumuzda Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli bir tur yaşayacaksınız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
6.GÜN Ι AMSTERDAM 
 
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Muhteşem Hollanda turuna katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Delft şehri, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venediği olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz.  Ardından Mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehrini geziyor ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.
 
7.GÜN Ι AMSTERDAM – KÖLN - LÜKSEMBURG 
 
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Köln’e varış sonrası panaromik şehir turu. Turumuzda Gotik Katedral, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Lüxemburg’a hareket. Varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Remich ve Schengen Gezisi turuna katılabilirler. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının biraraya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz). Tur sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
8.GÜN Ι LÜKSEMBURG-ISTANBUL
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından panoramik Lüxemburg şehir turu. Turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi,Vedar sokakları,Anayasa Meydanı,şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK1354 sayılı tarifeli seferi ile saat 12:25’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 16:40’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Tourda ayrıcalığı ile başka bir gezide görüşmek üzere. 
Dahil Olan Hizmetler
 
 TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ  İLE
 İSTANBUL –LUXEMBURG  -İSTANBUL UÇUŞU
 TÜM HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
 SEÇİLEN  KATEGORİDE KI OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
 ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
 AMSTERDAM, BRÜKSEL, PARİS, KÖLN LÜKSEMBURG’DA PANAROMİK ŞEHİR TURLARI
 PROFESYONEL  REHBERLİK HİZMETLERİ
 ZORUNLU SİGORTA(15€) 
Dahil Olmayan Hizmetler
 
 SCHENGEN VİZE ÜCRETİ  VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120€ )
 YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 YTL )
 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)
 PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
 KİŞİSEL HARCAMALAR
 ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
 YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR)
 MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
 ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
 (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(TOURDA TURİZM GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ) 
 İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA İZMİR VE ANTALYA 70 € / DİĞER ŞEHİRLER   110€ / KIBRIS 130 € KİŞİBAŞI DIR (İSTEĞE BAĞLI)

 

Benelüx - Paris Turu

TOP