Amsterdam Turu

Bu tur hakkında bilgi almak için hemen irtibata geçin!

THY ILE 3GECE 4GUN AMSTERDAM 4* OTEL VB.

 

 

19 KASIM 2018 - 03 ARALIK 2019 tarihleri arası haftasonu kalkışlı

Tur Programı:
1.GÜN Ι İSTANBUL - AMSTERDAM

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 05.00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1951 sefer sayılı uçuşu ile 07:05’da Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 09:40’de varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panaromik Amsterdam şehir turu için hareket. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası dileyen misafirlerimiz ile alternatif tekne turumuza katılabilirsiniz. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Marken & Volendam turuna katılabilirler. Turumuzda, özellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Büyük Hollanda turuna katılabilirler. Bu turumuzda ise; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve gezisi, eski başkent Den Haag, minyatür maket Hollanda Madurodam, Mestag panorama, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

3.GÜN Ι AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından alternatif olarak düzenleyeceği Brugge turuna katılabilirler. Bruges, Belçika’nın Batı Flandra bölgesinin başkentidir. Değişik tatta çikolataları, dantelleri,birası ve kanallarıyla ünlü tipik bir Ortaçağ kentidir. XI.yüzyılda Avrupa’nın önemli bir ticaret merkezi haline gelen kent coğrafi değişiklikler ve seller sebebiyle denizle bağlantısını kesmiştir. Kanallar,denize ulaşmaktayken Ortaçağ Avrupasının gözde ticaret şehri şimdi hediyelik eşya alışverişi yapabileceğiniz,değişik tatta çikolatalarını tadıp biranızı yudumlayabileceğiniz bir şirin aşıklar kenti olarak karşınıza çıkıyor. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelimizde

4.GÜN Ι AMSTERDAM - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte otelde buluşma ve havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 1958 sayılı tarifeli seferi ile saat 14:35’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile ertesi gün 18:55’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Dahil Olan Hizmetler

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ISTANBUL–AMSTERDAM – ISTANBUL PARKURUNDA UÇAK BİLETİ

HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)

SECILEN OTELDE 3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA

ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ

AMSTERDAM PANORAMİK ŞEHİR TURU

REHBERLİK HİZMETLERİ

ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI (15 €)

Dahil Olmayan Hizmetler

SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120 € )

YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 15 YTL )

30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)

PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)

KİŞİSEL HARCAMALAR

ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)

YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO (SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE DIREK OTELE ODENIR)

MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)

ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)

(30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(TOURDA TURİZM GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)

Budapeşte - Viyana - Prag Turu

TOP